Cook-Key ® - 
nieograniczone źródło kulinarnych inspiracji za dotknięciem palca

Dzięki Cook-Key ® możesz wysyłać wszystkie swoje ulubione przepisy z Cookido® - platformy z przepisami na Thermomix ® bezpośrednio na ekran dotykowy swojego urządzenia Thermomix ® za pomocą Wi-Fi. Wszystkie przepisy z Cookidoo® - platformy z przepisami na Thermomix ® umożliwiają korzystanie z funkcji gotowania z ustawieniami, prowadzącej użytkownika, krok po kroku, podczas przygotowywania posiłków.

1Cook-Key ® jest dostępny wraz z bezpłatnym abonamentem Cookidoo ® na 6 miesięcy.

KUP COOK-KEY ® TERAZ

Obecnie Thermomix® jest dostępny w komplecie z książką Kulinarne ABC i dodatkiem Cook-Key® i kosztuje 5 199 PLN. Wraz z Cook-Key® dostępny jest bezpłatny abonament Cookidoo® na 6 miesięcy. Abonament pozwala poznać wszystkie możliwości i zalety Cookidoo® - platformy z przepisami oraz odkryć swoje ulubione przepisy. Regularna cena abonamentu wynosi 139 PLN na 12 miesięcy.

ZAMÓW PREZENTACJĘ

Odkryj przepisy z funkcją gotowania z ustawieniami

Podłącz i zsynchronizuj Cook-Key®

Rozpocznij gotowanie!

Cyfrowy świat urządzenia Thermomix ® - skarbnica przepisów na Cookidoo ®

Dzięki Cook-Key ® można korzystać ze wszystkich przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami opublikowanych na Cookidoo ® - platformie z przepisami na Thermomix ® – bezpośrednio na ekranie dotykowym urządzenia Thermomix ® TM5. Ponad tysiąc dostępnych przepisów oraz stale przybywających nowych przepisów, publikowanych każdego tygodnia, będą niekończącym źródłem inspiracji do codziennego gotowania.

Planuj i gotuj –
tak prosto jak nigdy dotąd

Wybierz swoje ulubione przepisy, stwórz swoje własne listy przepisów i przygotuj się do gotowania z menu tygodniowym i listą zakupów – wszystkie przepisy synchronizują się z urządzeniem Thermomix ® TM5. Dzięki temu nie tylko gotowanie staje się łatwiejsze, ale także planowanie i wybór tego co pojawi się na stole. Gotowanie bardziej kreatywne, zróżnicowane i zindywidualizowane.

Gotowanie z ustawieniami i gwarancja wspaniałych efektów gotowania

Czy kiedykolwiek miałeś problemy z przygotowaniem przepisu? Dzięki urządzeniu Thermomix ® oraz funkcji gotowania z ustawieniami to się już nigdy więcej nie powtórzy. Funkcja ta prowadzi użytkownika, krok po kroku, podczas przygotowywania posiłków - czas i temperatura są już ustawione, wystarczy dodać składniki. Gotowanie z ustawieniami daje wspaniałe efekty, za każdym razem.

COOKIDOO®

Cookidoo ® to platforma z przepisami na Thermomix ®. Wszystkie opublikowane na niej przepisy posiadają funkcję gotowania z ustawieniami. Cookidoo ® posiada też wiele przydatnych funkcji ułatwiających codzienne gotowanie, wiele inspiracji i stale powiększającą się ofertę przepisów.

Z Cookidoo ® można również korzystać na urządzeniach mobilnych czy z wykorzystaniem aplikacji iOS – w ten sposób menu tygodniowe i listę zakupów ma się zawsze przy sobie. 

BEZPŁATNA REJESTRACJA NA COOKIDOO ®!  

Abonament Cookidoo ® - dostęp do wszystkich przepisów 

Dzięki abonamentowi Cookidoo ® na 12 miesięcy, uzyskuje się dostęp do wszystkich przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami, znajdujących się na platformie Cookidoo ®. Nieważne, czy masz ochotę na pożywne śniadanie, zdrową kolację z przyjaciółmi czy wspólny posiłek z rodziną w środku tygodnia - kilka kliknięć i doskonałe danie jest gotowe.

Wraz z Cook-Key ® oferujemy bezpłatny, próbny abonament Cookidoo ® na 6 miesięcy. Po upływie bezpłatnego abonamentu można albo uzyskać płatny abonament na 12 miesięcy w cenie 139 PLN albo kupować pojedyncze kolekcje.

KUP COOK-KEY ® TERAZ